Розклад сеансів та
інформація про
КІНОЗАЛ "ЧАС КІНО"


Електронний
каталог
Пошук книжок
Пошук періодичних
видань
Заклади культури клубного типу
- ПК «Мінерал»
- ПК «Юність»
- БК ім.А.Могильницького
- НД «Просвіта»
- Клуб житлового масиву Хотінь
КЗ «Музейно-виставковий центр»
- Краєзнавчий музей Калущини
- Арт-галерея
- Музей - оселя родини І.Франка
- Виставкова зала
- Меморіальний музей "Калуська в'язниця"
КЗ «Централізована бібліотечна система»
- Центральна бібліотека ім.Тараса Шевченка
- Бібліотека-філія №1
- Бібліотека-філія №2
- Бібліотека-філія №3
- Центральна дитяча бібліотека
www.jun-biblioteka.at.ua
Навчальні заклади у сфері культури
- Калуська дитяча музична школа
 
Конкурси

Конкурс на заміщення
вакантних посад
керівників закладів культури

   
Повернутись назад

Дискусія на тему «Референдум, як інститут народного волевиявлення»

1 грудня 1991 року відбулася історична подія в історії українського народу. Більше ніж 90 відсотків населення України проголосували за своє право мати незалежну і суверенну державу. Із метою обговорення дискусійних питань можливостей населення брати участь в управлінні державними справами в бібліотеці проходив захід на тему: «Референдум, як інститут народного волевиявлення». Під час обговорення студенти Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу підготували доповіді. Зокрема Катерина Шост виступала з доповіддю про «Історичні аспекти становлення і розвитку референдумів», а Любов Кохан виступала із доповіддю на тему: «Проблеми відсутності законодавства, що регулює проведення референдуму».

На другому етапі заходу було проведено дебати між студентами правниками та економістами на тему: «Референдум є діючим механізмом змін у державі». Кожна із команд мала свого наставника, правниками заопікувалася Лілія Антонівна Боднар, економістами - Юлія Романівна Копійчук. Суддями були викладач циклової комісії з права Віктор Корольов, адвокат Дмитро Бейко та заступник начальника управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради Леся Піцик.

В кінцевому результаті судді оголосили свій вердикт та визнали переможцями у дебатах команду студентів спеціальності «Право». Даний захід модерував працівник апарату Калуського міськрайонного суду, викладач Олег Григорович Ониськів.

Зі слів учасника однієї з команд Міші Романіва: «Участь у сьогоднішніх дебатах  "Референдум - дієвий механізм змін у державі" дає можливість кожному з нас удосконалюватися, робити відповідні висновки, вчитися чомусь новому, і просто ставати гуманнішими стосовно один до одного. І неважливо, де б ти не був і з ким, потрібно завжди допомагати один одному, бути відданими своїй команді, надіятися на Божу поміч та волю і ніколи не розчаровуватись: неважливо чи у виграші, чи у програші. Варто просто залишатись людьми і робити все для того щоб змінити в першу чергу себе, бо коли ми хочемо змінювати когось це означає, що починати варто із себе!»

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
ОГОЛОШЕННЯ
22 лютого о 18:00 год.

Благодійний проект 
Мюзикл "Розхристана"

Палац культури "Юність"
вул.О.Тихого, 6

Квитки за тел. 0661078488
0980558144

 

Корисні посилання
Управління культури Івано-Франківської ОДА
Погода
Ми в соціальних мережах
 
ГОЛОВНА | ПРО УПРАВЛІННЯ | НОРМАТИВНА БАЗА | ДУХОВНЕ ЖИТТЯ | СПАДЩИНА | ТОВАРИСТВА | КОМІСІЇ | Центральна дитяча бібліотека | Калуська дитяча музична школа | Створення та підтримка сайту: