Розклад сеансів та
інформація про
КІНОЗАЛ "ЧАС КІНО"


Електронний
каталог
Пошук книжок
Пошук періодичних
видань
Заклади культури клубного типу
- ПК «Мінерал»
- ПК «Юність»
- БК ім.А.Могильницького
- НД «Просвіта»
- Клуб житлового масиву Хотінь
КЗ «Музейно-виставковий центр»
- Краєзнавчий музей Калущини
- Арт-галерея
- Музей - оселя родини І.Франка
- Виставкова зала
- Меморіальний музей "Калуська в'язниця"
КЗ «Централізована бібліотечна система»
- Центральна бібліотека ім.Тараса Шевченка
- Бібліотека-філія №1
- Бібліотека-філія №2
- Бібліотека-філія №3
- Центральна дитяча бібліотека
www.jun-biblioteka.at.ua
Навчальні заклади у сфері культури
- Калуська дитяча музична школа
 
Конкурси

Конкурс на заміщення
вакантних посад
керівників закладів культури

   
Повернутись назад

Віче-спомин «Незгасима пам’ять та вічна слава»

Друга світова війна залишила свій слід практично в кожній родині. Найтрагічніший і жорстокий період в сучасній історії завершився в травні 1945р. перемогою Червоної армії і союзників над нацистською Німеччиною.

Традиційно  9 травня вшановують День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього  дня на Пагорбі Слави зібралися влада та громадськість міста, щоб висловити повагу всім борцям проти нацизму, увіковічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни.

Священик Української Греко-Католицької Церкви Святого Духа  Ігор Пришляк та священик Української Православної Церкви Київського Патріархату Собору Всіх Святих Землі Української  Микола Мороз відправили поминальну панахиду за загиблими у Другій світовій війні та помолилися за ветеранів і героїв-сучасників.

Слова вдячності та поваги   висловила  перший заступник міського голови Галина Романко,  яка від імені міського голови вручила подяки та грошові премії ветеранам та інвалідам війни, виступив заступник військового комісара Калуського об’єднаного міського військового комісаріату Іван Шевчук, від імені ветеранів виступив Ардан Іван Михайлович, від молоді міста слова подяки висловив учень загальноосвітньої школи №3 Денис Келебай.

Зворушливо прозвучали пісні : «Ніколи знову» у виконанні Наталії Левінської, хореографічна композиція - Надія Кецман та Анастасія Чигрин, «Хочу жити без війни» у виконанні зразкових вокальних студій «Ліра» (керівник Оксана Лісовська),  «Дует» (керівник Леся Ланик),  «Деб’ют» (керівник Наталія Левінська). Емоційно зворушила присутніх літературна композиція у виконанні Ірини Кецман та Віталія Смия (постановка Оксани Кецман), ведучі: Уляна Полицька та Михайло Маліборський.

У заході взяли участь духовий оркестр під орудою Івана Шалати та військовослужбовці третьої патрульної роти військової частини 12/41 у місті Калуші.

Завершилося віче-спомин покладанням квітів та гірлянди слави до меморіального знаку воїнам Другої світової війни.

 

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
ОГОЛОШЕННЯ
Перегляд мультфільмів у січні

Центральна дитяча бібліотека
вул.Підвальна, 6 

Січень

Виставка "Різдвяна"

Виставкова зала, 
КЗ "Музейно-виставковий центр Калуської міської ради" 
вул. Дзвонарська, 5

Корисні посилання
Управління культури Івано-Франківської ОДА
Погода
Ми в соціальних мережах
 
ГОЛОВНА | ПРО УПРАВЛІННЯ | НОРМАТИВНА БАЗА | ДУХОВНЕ ЖИТТЯ | СПАДЩИНА | ТОВАРИСТВА | КОМІСІЇ | Центральна дитяча бібліотека | Калуська дитяча музична школа | Створення та підтримка сайту: