Розклад сеансів та
інформація про
КІНОЗАЛ "ЧАС КІНО"


Електронний
каталог
Пошук книжок
Пошук періодичних
видань
Заклади культури клубного типу
- ПК «Мінерал»
- ПК «Юність»
- БК ім.А.Могильницького
- НД «Просвіта»
- Клуб житлового масиву Хотінь
КЗ «Музейно-виставковий центр»
- Краєзнавчий музей Калущини
- Арт-галерея
- Музей - оселя родини І.Франка
- Виставкова зала
- Меморіальний музей "Калуська в'язниця"
КЗ «Централізована бібліотечна система»
- Центральна бібліотека ім.Тараса Шевченка
- Бібліотека-філія №1
- Бібліотека-філія №2
- Бібліотека-філія №3
- Центральна дитяча бібліотека
www.jun-biblioteka.at.ua
Навчальні заклади у сфері культури
- Калуська дитяча музична школа
 
Конкурси

Конкурс на заміщення
вакантних посад
керівників закладів культури

   
Повернутись назад

Круглий стіл з нагоди 100-річчя ведення судочинства Калуського суду

У засіданні круглого столу взяли участь суддівський корпус та працівники апарату Калуського міськрайонного суду, місцеві адвокати, судді у відставці, студенти та викладачі Калуського Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ. Також були запрошені  мер міста Ігор Володимирович Матвійчук та заступник начальника ТУ ДСА України в Івано-Франківській області Ігор Мар’янович Андрієчко.

Виконуючий обов’язки голови Калуського міськрайонного суду Олег Миронович Мигович у своєму виступі наголосив, що бути суддею – це не лише професія, це спосіб життя, комплекс добре відпрацьованих правил поведінки, яких потрібно дотримуватися щодня: як у професійній діяльності, так і в особистому житті.

Студенти-правники Катерина Шост, Любов Кохан, Денис Вовк підготували реферативні доповіді про історію ведення судочинства від найдавніших часів до сьогоднішнього стану. У своїх доповідях студенти ґрунтовно викладали факти існування суддівських формацій в різні проміжки часу.

Під час проведення другої частини круглого столу, були висвітлені питання, що стосувалися реформування судової гілки влади та відновлення довіри суспільства до суду. У своєму виступі студентка Даяна Пилип наголосила на необхідності дотримання норм Римської Конвенції «Про захист прав та основоположних свобод» від 1950 року. Студентка Діана Безрука підготувала доповідь на тему «Відновлення довіри суспільства до суду як необхідна умова реформування судоустрою». 

Активно брали участь у дискусії діючі судді та судді у відставці відповідаючи на запитання студентів коледжу.

Крім того із доповіддю виступав суддя Володимир Васильович Онушканич на тему «Використання  інноваційних технологій у судочинстві».

Модератором даного заходу виступав працівник апарату Калуського міськрайонного суду, викладач Калуського Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ Олег Григорович Ониськів.

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
ОГОЛОШЕННЯ
18 листопада о 11:00 год.

Урочистості з нагоди 20-ліття освячення каплиці св.Андрея первозванного

Парафія св. Андрея Первозванного

вул. Долинська

17 листопада о 18:00 год.

Ювілейний концерт народного ансамблю пісні і танцю "Прикарпаття" з нагоди 80-річчя засновника колективу заслуженого працівника культури України Михайла Сондея

КЗ "Палац культури "Юність"
вул. О.Тихого, 6 

25 листопада о 16:00

Творча звітна програма народного фольклорно-етнографічного ансамблю пісні і танцю «Студенька» (керівник Наталія Гуменюк) «Як сой лемки заспівают, то шя гори розлігают»

Палац культури "Мінерал"
вул. Чорновола, 20 

21 листопада о 16:30

Віче «Живим уклін, загиблим слава» з нагоди 5-ої річниці початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності

Площа біля пам’ятника
 Роману Шухевичу
 

Корисні посилання
Управління культури Івано-Франківської ОДА
Погода
Ми в соціальних мережах
 
ГОЛОВНА | ПРО УПРАВЛІННЯ | НОРМАТИВНА БАЗА | ДУХОВНЕ ЖИТТЯ | СПАДЩИНА | ТОВАРИСТВА | КОМІСІЇ | Центральна дитяча бібліотека | Калуська дитяча музична школа | Створення та підтримка сайту: